הכירו את מהותי – מרכז פעילות לילדים ובני נוער

אם אתם מחפש מרכז פעילות חוויתי במרכז שיעסיק את הילדים שלכם במהלך שעות היום, תאם חייבים להגיע למרכז מהותי. במרכז עצמו יוכלו הילדים שלכם ליהנות ממגוון פעילות שונות כולל הדרכה אישית, הפעלה יצירתית ועוד ולהעביר אתם זמנם בכיף.

מהו מרכז מהותי?

מרכז מהותי, הוא מרכז פעילות חוויתי אשר נוסד בשנת 2001 ע"י שרי אריסון, כחלק מקבוצת אריסון כמלכ"ר. המרכז נמצא בלב תל אביב ומתאים לילדים, בני נוער ומבוגרים מחפשים פעילות מהנה עם ערך במהלך שעות היום. הפעילויות השונות נותנות ערך רב וכן מפתחות את היצירתיות בכל אחד.

למי מתאים מרכז מהותי?

מרכז מהותי מתאים לילדים, בני נוער והורים. הוא מציע מגוון פעילויות שונות לכל אחד מסוגי האוכלוסיות בהתאם לצרכים האישיים שלו. כך שמעבר לילדים ובני נוער, גם גמלאים צוותים חינוכיים, וארגונים יכולים ליהנות מהפעילויות שהמרכז מציע להם. פעילויות אלה למגוון נרחב של אוכלוסיות הוא היתרון הבולט של מהותי.

אילו פעילויות קיימות במהותי?

במהותי תמצאו מגוון נרחב של פעילויות שונות לצד הדרכה אישית, טכנולוגית. במתחם תמצאו שטח גדול, צבעוני ומשוקע במיוחד לפעילויות אלו וכן צוות נחמד וכייפי שיעזור לכם להעביר את הזמן בכיף. בין הפעילויות השונות תוכלו למצוא הפעלות ותחנות אינטראקטיביות על מנת לקבל חוויה כייפית ומעשירה.הפעילויות השונות מותאמות לשכבות הגיל השונות. פעילויות לבני נוער כוללות: יום הולדת, חגיגת בת המצווה, פעילויות במרכז האינטראקטיבי ועוד. כמו כן, ניתן למצוא פעילויות לכתה ולהורים הכוללים: פעילות להורים ולילדים בתחנות שונות, פעילויות לבני מצווה וההורים ועוד.

האם הפעילות במהותי עולות כסף?

כל הפעילויות השונות מרכז מהותי עולות כסף ומחייבות רכישת כרטיסים לפעילויות השונות מבעוד מועד. בטרם הכניסה למרכז תוכלו להמתין בחלל ההתכנסות שהינו גדול, מרווח וממוזג וכן מתאים למלווים שאינם נכנסים לפעילויות השונות. לכן יש להתארגן מבעוד מועד ולרכוש כרטיסים לפעילויות שאתם הכי אוהבים, על מנת שתוכלו להשתתף בה.

מתי מתקיימים הפעילויות במהותי?

הפעילויות השונות במהותי מתקיימים בדר"כ בחופש הגדול ובחגים. על מנת להגיע לפעילויות השונות יש לתאם מראש באמצעות האתר או טלפונית ולרכוש כרטיסים. חשוב לבדוק את התאריכים המדוייקים בטרם רכישת הכרטיסים. את התאריכים תוכלו למצוא באתר או בדף העסקי בפייסבוק.

רדיו מהותי הרדיו שלכם

במרכז מהותי מופעל ערוץ רדיו אשר משדר מוסיקה 24 שעות ביממה והוא מעין ערוץ תקשורת חשוב ומעורר מחשבה. הרדיו מעניק למאזיניו נקודת ראות שונה על מגוון נושאים שונים בתחומי החיים כגון: אקטואליה, תרבות, משפחה ועוד. כך שאם אתם נמצאים במהותי אל תשכחו את תחנת הרדיו. בנוסף לתחנת הרדיו במקום, קיים אתר בו תוכלו למצוא כתבות שונות מעוררות השראה שיעשירו את עולמכם האישי. הכתבות נוגעות במגוון נושאים שונים ומעניקים כלים מעשיים שעוזרים לכל אחד ואחת מאיתנו על מנת להגיע לחיים משעותיים ומלאי סיפוק.

כתבות נוספות מהמגזין

דילוג לתוכן