חדרי בריחה לילדים – משהו שונה בשביל הילדים

אם יש לכם יום חופש ואתם מעוניינים לעבור בו יחד עם ילדכם יום כיף חוויתי, או אם אתם מחפשים יום כיף עבור קבוצת ילדים בכדי לחגוג לילדכם יום הולדת או כל אירוע אחר- תוכלו לבחור בפעילויות הסטנדרטיות והשגרתיות המיועדות עבור ילדים, או שתוכלו להשתדרג ולבחור בפעילות אטרקטיבית, ייחודית ומהנה יותר עבור ילדים. חדר בריחה לילדים מהווה כיום את הפעילות האטרקטיבית ביותר עבור כל ילד וילד. אין ספק שילדים אשר חווים חדר בריחה, נהנים מאוד מהחוויה עצמה ולומדים תוך כדי עוד כמה דברים נוספים אשר ילוו אותם במהלך חייהם.

מה צריך לדעת על חדר בריחה לילדים

חדר בריחה הוא חדר אשר מבוסס על עלילה כלשהי. ננעלים בחדר לרוב למשך 60 דקות והמטרה היא לפתור חידות ולתת פתרון לתעלומה הכרוכה בעלילה אשר עליה מתבסס החדר תוך פרק הזמן המוקצב לכם. חדר בריחה הוא פעילות אטרקטיבית ביותר עבור זוגות, קבוצות מבוגרים, משפחות וכמובן עבור קבוצות ילדים. חשוב לדעת שאיננו דומה חדר בריחה המיועד עבור ילדים לחדר בריחה המותאם למבוגרים במהותו. בעוד שחדר בריחה עבור מבוגרים יכיל חידות אשר מאימות לרמתם הקוגניטיבית, בכדי לאתגר אותם ולעניין אותם, חדר בריחה עבור ילדים אמור להכיל חידות ברמה המותאמת עבור ילדים, אשר מצד אחד תאתגר אותם ומצד שני תאפשר להם בסופו של דבר להגיע אל הפתרון הנכסף בכוחות עצמם. ולכן, לפני שלוקחים ילדים לחדר בריחה, יש לוודא מראש שהחדר אכן מותאם עבורם, בהתאם לגיל שלהם.

מדוע כדי לבחור דווקא בחדר בריחה כפעילות עבור ילדים

כולנו יודעים שילדים כיום מרותקים למסכים. ילד יכול לשחק במשחקי דמיון והרפתקאות במשחקי מחשב או במשחקים אשר ניתן להוריד לסמרטפון. חדר בריחה הוא דרך נהדרת לנתק מעט את הילדים מהמסכים אשר הם רגילים אליהם ולהוכיח להם שניתן ליהנות מחוויה הכוללת הרפתקאות, כיף והנאה, גם כאשר היא איננה מצויה במסך המחשב או הטלוויזיה. חדר בריחה יאפשר לכל ילד להפעיל את עצמו ואת כוחותיו ויכולותיו השונים. כמו כן, ילדים ילמדו בחדר בריחה להתגבש ולעבוד בקבוצה למען מימוש המטרה הסופית. מלבד ההרפתקה וההנאה שיש בחדרי בריחה לילדים,  יש גם ערך מוסף המתבטא בלמידה של הילד. כל ילד יכול ללמוד בחדר שכזה על עצמו ועל חבריו. מילוי משימות ועמידה ביעדים גרמת לתחושת ביטחון עצמי אצל הילד ומסייעת לו להתמודד היטב עם משימות אשר מזמנים לו חיוו, גם מבלי להיות בתוך גבולות חדר הבריחה.

כתבות נוספות מהמגזין

דילוג לתוכן