למה כדאי להשתמש במערכת אישורי הגעה לאירוע?

האירוע שלכם עומד בפתח ואתם בוודאי מתרגשים. יש אינספור הכנות המוטלות עליכם לפני יום האירוע. בין אם מדובר בבחירת האולם ובין אם מדובר במנות אותן תרצו להגיש לאורחים. כל בעל אירוע רוצה להפחית ממנו את העומס כדי שיוכל להתרכז במה שחשוב באמת. אחת המטלות העומדות בפני כל בעל אירוע הוא לוודא כמה אנשים מתכננים להגיע אל האירוע, ובצורה זו נוכל לחסוך בעלויות או להוסיף את מה שנדרש. למה כדאי להשתמש במערכת אישורי הגעה לאירוע?

מהי מערכת אישורי הגעה לאירוע?

עם הזמן, לאט לאט נוכחנו להבין שזה לא אפקטיבי לשבת ולעבור מוזמן מוזמן כדי לוודא הגעה. יש היום כאלה שיעזרו בהורים שלהם, יש כאלה שחברים יסייעו להם, אך השיטה הבטוחה והמהירה ביותר היא להיעזר בחברה שנותנת את שירות מערכת אישורי הגעה לאירוע. החברה תקבל ממכם את רשימת המוזמנים, ומספר ימים לפני האירוע הגדול החברה תעבור אדם אדם, בין אם מדובר על שליחת מסרון ובין אם מדובר על שיחת טלפון, כדי לוודא את הגעת המוזמן לאירוע. במקרים שאין בהם מענה, החברה תנסה ליצור קשר עם המוזמן עד לקבלת תשובה סופית. את אישורי ההגעה החברה תשלח לכם עוד לפני האירוע כדי שלפי מספר המוזמנים תוכלו לחסוך בעוד הוצאות או מצד שני להזמין עוד אנשים. כל חברה גובה מחיר שונה, המחירים נקבעים בדרך כלל לפי מספר המוזמנים לאירוע, לפי מספר הסבבים של יצירת קשר עם המוזמן, בהתאם לחבילה אותה רכשתם. המחירים אינם גבוהים ועם הסתכלות נכונה נוכל להבחין שבדרך זו אנחנו לא רק חוסכים כסף, אלא גם זמן יקר. 

לא עדיף לקבל סיוע ממשפחה וחברים?

תוכלו לבקש מחברים וממשפחה לעזור לכם לקבל תשובה מהמוזמנים אך קחו בחשבון שכאשר אתם פונים אל חברה מקצועית, אין צורך כל פעם לוודא אם המשימה בוצעה בדומה למשפחה וחברים. המחירים עולים מספר מאות שקלים בודדים ובהתאם להוצאות הכרוכות בחתונה, זו הוצאה שלא תרגישו בכלל. כך תוכלו להמשיך בעיסוקים שלכם בראש שקט. כמו כן, בדקו עם החברה איתה יצרתם קשר שאכן מערכת אישורי הגעה לאירוע מתעדכנת בזמן אמת. כך תוכלו לדעת בדיוק מי מגיע, מי לא, האם יש כאלה שמגיעים עם ילדים? כל אלה דברים שחשוב לדעת לפני האירוע. אתם לא רוצים להגיע למצב שאין מקומות להושיב את האורחים או שאין מספיק מנות. חשוב שבזמן האירוע כל כולכם תהיו עסוקים ביום המיוחד שלכם ולא בדברים שוליים.

חשוב לציין

כאשר אתם יוצרים קשר עם החברה הדואגת למערכת אישורי הגעה לאירוע, בקשו לפחות 4 או 3 סבבים שבהם החברה תיצור קשר עם האורחים. לפעמים לא עונים, לפעמים אנשים מתלבטים ולפעמים אנשים מודיעים ברגע האחרון. לכן, חשוב שלחברה תהיה את האפשרות לדעת בדיוק מי מגיע ומי לא.

כתבות נוספות מהמגזין

דילוג לתוכן