למה כדאי לקנות מלגזות משומשות?

השיטה היעילה ביותר והחסכונית ביותר להעברת משא ממקום למקום (לא לנסיעות ארוכות) היא בעזרת המלגזה. המלגזה מתאימה גם לאנשים הפרטים, לרוב אלו שגרים במושבים וגם לבעלי עסקים. יש הרבה עובדים עם רישיון למלגזה כיוון שמדובר על רישיון פשוט ומהיר ולכן כל מה שלנו נשאר לעשות בתור בעלי עסק הוא לדאוג לכלי רכב.

מה עדיף, לרכוש מלגזה חדשה או לקנות מלגזה משומשת?

למה כדאי לקנות מלגזות משומשות?

ריכזנו עבורכם מספר יתרונות שיעזרו לכם בבחירה, מלגזה משומשת או מלגזה חדשה:

השקעה נכונה – מלגזות הן כלי רכב עם בלאי נמוך יחסית, העבודה אינה אינטנסיבית כמו אצל כלי רכב אחרים, מדובר על נסיעות למקומות קרובים והעמסת משקל המתאים למלגזה. לכן, גם אם אתם בוחרים מלגזות משומשות אין חשש מתיקונים או מטיפולים לאחר הרכישה. במחיר כזה תוכלו לרכוש את מספר המלגזות הנכון לעסק שלכם, במקום לרכוש מספר מצומצם של מלגזות חדשות.

מחיר – יש הבדל משמעותי בין רכישת מלגזה חדשה ובין מלגזה משומשת. אנו, כבעלי עסק, לעיתים צריכים יותר ממלגזה אחת וכל שקל שיוצא מהעסק הוא משמעותי לסגירת הראש ברווחיות. כאשר אנחנו רוכשים את מספר המלגזות המשומשות המתאים לאופי העסק אנחנו מייעלים את העבודה, מפיקים את המירב מהעובדים בזמן קצר וכך העסק יותר רווחי. חשוב בתור מנהל העסק לדעת לעשות את הבחירות הכלכליות בתבונה. לחשוב על העתיד יותר מאשר על ההווה.

לדעת את העבודה – כאשר אנחנו רוכשים מלגזות משומשות, מומלץ לרכוש מלגזה משומשת שעסקה פחות או יותר במה שהעסק שלנו מצריך. יש מלגזות שמתאימות יותר למפעלים ויש מלגזות שמתאימות יותר לתנאי שטח. לכן, כאשר אנחנו בוחרים מלגזות משומשות שכבר חוו את צורת העבודה שלנו, אנחנו יותר בטוחים בכך שהמלגזה תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

נראות – היתרון הזה במיוחד נוגע למלגזות המשמשות אותנו בתנאי שטח. כאשר אנחנו רוכשים מלגזה חדשה, תוך מספר ימים ספורים של עבודה כבר הערך שלה יורד והיא נראית כמו מלגזה משומשת. לכן, ההשקעה במלגזה חדשה היא פחות נכונה. עדיף לרכוש מלגזות משומשות ממקום אמין וליהנות מהשימוש בהן ללא דאגה.

מאיפה ניתן לרכוש מלגזות משומשות?

הבחירה של מקום הרכישה היא מאוד חשובה. עליכם לרכוש ממקום אמין ומוסמך המתמחה בכלי רכב לצורכי עבודה. מקום שיכול להעניק לכם אחריות מסוימת, מקום שיכול לתת לכם הכוונה בבחירת הדגם הנכון לפי אופי העסק שלכם. מומלץ לא לרכוש מאנשים פרטיים, לרוב רכישות כאלה יוצרות יותר אי וודאות לגבי הרכישה. מקום מקצועי מבצע את כל הטיפולים הנדרשים ושומר על המלגזה עד לרכישה שלה במקום מותאם. כאשר אתם רוכשים מלגזות משומשות יש לעיין בכל הטיפולים אותה עברה המלגזה אשר בחרתם.

כתבות נוספות מהמגזין

דילוג לתוכן