5 דרכים להוזיל את ביטוח הרכב שלכם

אם אתם משלמים הרבה כסף על ביטוח הרכב שלכם ואתם רוצים להוזיל אותו, אתם חייבים לנסות את חמשת הטיפים הבאים שיחסכו לכם לא מעט כסף. מאחר שישנה תחרות גדולה בין חברות הביטוח השונות, חברות הביטוח מציאות ביטוחי רכב במחירים משתלמים ביותר, וכך אם הביטוח שאתם משלמים יוצא לכם גבוה תוכלו תמיד למצוא ביטוח מתאים בהתאם לצרכים האישיים שלכם ובמחיר משתלם מאוד.

חשיבות הוזלת ביטוח רכב

חסכון בהוזלת ביטוח הרכב חשובה עד מאוד, במיוחד שמדובר על כמה רכבים במשפחה. לכן חשוב לבדוק את סוג הביטוח לקבל הצעות מחיר מכמה חברות ולהשוות ביניהם, ולבדוק אם מה שהם מציעות מתאים לצרכים האישיים שלכם. החברה שהכי מתאימה כדאי לסגור איתה.

דרכים להוזלת ביטוח הרכב

אם אתם רוצים להוזיל את ביטוח הרכב שלכם, תוכלו לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב מחברות ביטוח שונות בהתאם לצרכים האישיים שלכם. באמצעות חמשת הטיפים הבאים תוכלו להוזיל את ביטוח הרכב ולקבל הצעת מחיר לביטוח רכב זולה ומשתלמת יותר. אז אילו דברים יוזילו את ביטוח הרכב שלכם?

התאמת ביטוח הרכב לצרכים שלכם – באמצעות התאמת ביטוח הרכב לצרכים האישיים שלכם, תוכלו להוזיל את ביטוח הרכב שלכם במאות שקלים. אם אתם נהגים חדשים וצעירים חפשו ביטוח רכב שמתאים לכם ולסטטוס שלכם וכך תחסכו במחיר הביטוח. כמו כן, תוכלו לצרף את הנהג החדש לפוליסה אחת מבין שתי הפוליסות שאתם משלמים על ביטוח הרכב ולקבל הצעת מחיר לביטוח רכב זולה ומשתלמת.

5דרכים להוזיל את ביטוח הרכב שלכם

השתתפות עצמית – באמצעות השתתפות עצמית תוכלו להוזיל את ביטוח הרכב שלכם עד מאוד, אך שימו לב שאם אתם מעורבים בתאונה הסכום שתשלמו יהיה גבוה. לכן חשוב לשים לב לפרטים הקטנים ביותר הסכם השתתפות עצמית.

בדקו עוד חברות ביטוח והשווה ביניהם – רוצים להוזיל את הביטוח לרכב בדקו כמה חברות ביטוח קבלו הצעת מחיר לביטוח רכב והשוו בין החברות השונות. ההצעה המשתלמת ביותר היא ההצעה שתלכו עליה ושתתאים לצרכים האישיים שלכם.

נהיגה בזהירות – ככל שהיסטוריית הנהיגה שלכם אינה כוללת מעורבות בתאונות דרכים, כך תהיו זכאים להנחה משמעותית בביטוח הרכב. באמצעות אישור העדר תביעות מחברת הביטוח הקודמת והנוכחית תוכלו להראות שאתם נהגים זהירים וכך תקבל הנחה משמעותית במחיר ביטוח הרכב.

מערכת מיגון מתקדמת – אם יש לכם מערכת מיגון מתקדמת ברכב כך תוכלו לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב זולה יותר. מערכת מיגון חשמלית ואלחוטית, קודן, אזעקה, מערכות לאיתור לווייני, מנעולי הגנה ורכב ועוד הם חלק ממערכות המיגון המתקדמות שיגרמו להוזלה במחיר הרכב.

אם תשתמשו באחת מהדרכים הללו להוזלת תוכלו לחסוך לא מעט שקלים בשנה ולקבל מחיר משתלם וזול שיוזיל את הוצאות הרכב שלכם במהלך השנה. בנוסף לכך, תוכלו לחסוך לא מעט כסף במהלך השנה ולהשקיע אותו בדברים אחרים החשובים לא פחות.

כתבות נוספות מהמגזין

דילוג לתוכן